Legal responses to forced mass migration

Termín konání: 21.10.2016

Místo konání:

Vážení studenti,
zveme vás na mezinárodní konferenci Legal responses to forced mass migration, kterou PF UP pořádá ve spolupráci s University of Johannesburg v Jihoafrické republice.

Konference se zaměří primárně na řešení otázek souvisejících s masovou migrací, včetně tzv. migrační krize. Účastníkům konference nabídnou přední odborníci z pěti kontinentů pohled na rozdíly i společné rysy regionálních přístupů  při hledání právní odpovědi na fenomén nucené masové migrace. Konference se koná na půdě Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci ve dnech 21. – 22. října 2016 a jsou na ni srdečně zváni zájemci z řad akademiků, praktiků i studentů. Nepropásněte deadline pro přihlašování, který je již 18. 10. 2016!

Více informací včetně přihlašovacího formuláře naleznete již nyní na internetové stránce www.massmigration.upol.cz