Škola diplomacie

První ročník LETNÍ ŠKOLY DIPLOMACIE pro středoškolské studenty pořádá Katedra politologie a evropských studií Univerzity Palackého ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

 


Unikátní vzdělávací program na téma "Česko a současné světové výzvy" proběhne za účasti předních odborníků, zkušených diplomatů a armádních příslušníků ve dnech 28. 8 - 1. 9. 2017 v historických prostorách olomoucké Filozofické fakulty. Přihlášky je možné podávat pouze elektronicky do 10. 7. 2017 do 12.00 (CET). O výběru Vás budeme informovat emailem nejpozději do 15. 7. 2017.
Letní škola diplomacie je bez poplatků, studenti si v případě zájmu hradí jen ubytování a stravu. Každý z účastníků následně obdrží certifikát o absolvování.  Letní škola představuje jedinečnou možnost nahlédnout do světových událostí. Buďte s námi při tom!PŘIHLÁSIT SE! 

 Program Letní školy diplomacie


PROGRAM je dostupný ke stažení zde.


Pro více informací navštivte oficiální stránky www.kpes.upol.cz a nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku. Případné dotazy, prosím, směřujte na emailovou adresu skoladiplomacie@upol.cz.