Garden Party

Datum vložení: 13.06.2016

Autor: Ivana Grenová

Dovolujeme si pozvat všechny studenty, absolventy i vyučující na tradiční KPES Garden Party. Letošní ročník se uskuteční opět v hospůdce Hoblina v bývalém letním kině Olomouc.

Akce se uskuteční ve středu 15. 6. 2016 a zavedené setkání odstartuje v 18.00 hodin.

Těšit se můžete na několik druhů zlatého moku z olomouckého pivovaru Chomout či grilované speciality.

Program události postupně doplníme během následujících dní.

Na setkání se těší čtvrtý ročník kolektivu studentů Politologie a Mezinárodních vztahů a evropských studií KPES FF UP Olomouc.

Vstup na Garden Party 2016 je DOBROVOLNÝ, výtěžek ze vstupného půjde na podporu rodičů Juraje Hanuliaka.

V rámci letošní Garden party pořádá studentský spolek PESUP vědomostní politologický kvíz o zajímavé a hodnotné ceny. Vzhledem ke kapacitě místa je počet týmů omezen na max. 6 týmů po 6 lidech (může být i méně členů týmu, pokud však bude více, očekávejte bodovou penalizaci!). Týmy prosím registrujte do komentářů k této události, kam zároveň můžete psát veškeré případné dotazy. Začátek kvízu bude pravděpodobně v 18:30.