Studentům kurzu TMV

Datum vložení: 21.09.2016

Autor: Mgr. Hynek Melichar

Milí studenti,

na vaše univerzitní e-mailové adresy jsem rozeslal "pozvánky" do dropboxu, kam jsem nasdílel veškeré důležité materiály ke kurzu TMV. Stačí si dle instrukcí v mailu nainstalovat malý freeware program Dropbox (pakliže jej zatím nepoužíváte) a vpravo na dolní liště vašeho počítače se vám objeví ikona krabice, skrze niž se dostanete do adresáře se všemi materiály, který je automaticky sdílený a editovatelný všemi pozvanými členy.

V adresáři naleznete sylabus, rozpis prezentací, soubor ke sdílení zvolených článků na semináře, texty k prezentacím, povinnou i doporučenou literaturu a postupně budu přidávat také některé další elektronické materiály, které můžete využívat.

Soubor "TMV četba 2016" bude sloužit k zaznamenávání článků/kapitol, které jste si zvolili pro daný seminář. Prosím, abyste si vždy nejpozději do pátku předchozího týdne dle instrukcí z úvodní hodiny vybrali text a zaznamenali své jméno, autora a název článku/kapitoly do tohoto sdíleného souboru (dle příkladu). V momentě, kdy jej zapíšete, automaticky se váš záznam objeví všem dalším studentům i mně. Nejpozději do příštího pátku si tedy, prosím, vyberte a zaznamenejte texty na 3. týden semestru - téma: Povede růst Číny v MV nevyhnutelně ke konfliktu? Může Čína růst mírově?

Pokud by měl zatím někdo problém s přístupem do dropboxu, sylabus a povinnou četbu na příští týden nalezne také zde (soubory ke stažení): http://www.kpes.upol.cz/vyucovane-kurzy/evropska-studia-a-mezinarodni-vztahy/48-teorie-mezinarodnich-vztahu

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit. Budu se těšit na viděnou v úterý.

Hynek Melichar