Setkání studentů a zástupců KPES

Datum vložení: 15.02.2017

Autor: Doc. PhDr. Tomáš Lebeda Ph.D.

Milí studenti,

zaznamenal jsem silný a téměř výhradně negativní ohlas na nové opatření vztahující se k používání elektronických komunikačních zařízení během výuky. Myslím, že je na čase se sejít a celou věc si vzájemně vydiskutovat a vyjasnit. Rád si vyslechnu vaše postoje i argumenty proti novému opatření a pochopitelně vysvětlím naše důvody k jeho zavedení. Zároveň chci vyjasnit některé detaily, jejichž nesprávná interpretace podle mne vedla ke zbytečným fámám a zjitřeným emocím. Pevně věřím, že toto setkání vyústí v lepší vzájemné pochopení.

Svolávám tedy setkání studentů se zástupci katedry na pondělí 20. 2. v 15 hodin do místnosti 2.03. Kolegy z katedry požádám, aby ti z vás, kteří mají v této době výuku a budou se chtít zúčastnit, byli omluveni.

Na viděnou, Tomáš Lebeda