Úvodní hodiny PSE2 16.2. ZRUŠENY

Datum vložení: 15.02.2017

Autor: Mgr. Ivana Častulíková

Vážení kolegové,

dovolte mi Vám touto cestou oznámit zrušení zítřejších úvodních hodin PSE2 (tj. 16.2.2017) vzhledem k povinné účasti na Studentské politologické konferenci, která přichází z mnoha kurzů. Jelikož se ke mně informace dostávají s 6 hodinovým zpožděním, byla jsem na ni schopna zareagovat až v tento moment. Předem děkuji, že mezi sebou zprávu rozšíříte a berte, prosím, účast jako povinnou. První setkání nad sylabem a výukou proběhne s kolegou Charliem Webbem 23.2., a to ve třech seminárních skupinách. V této souvislosti Vás znovu velmi žádám o pomoc s rovnocennou distribucí mezi skupinami. Pevně věřím, že zvážíte možnost navštěvovat jiný seminář, abychom mohli pracovat v menších týmech (3 x 13 studentů), což k výuce jazyků patří a spolupráce je samozřejmě mnohem efektivnější.

V případě jakýchkoliv dotazů mne, prosím, kontaktujte na email.

Děkuji za Vaši spolupráci a přeji Vám hezký den, IČ