studentům ÚMV2 - změny v rozvrhu

Datum vložení: 18.04.2017

Autor: Mgr. Markéta Žídková Ph.D., M.

Vážení studenti,

dovolte mi vás informovat o změnách v rozvrhu výuky kurzu ÚMV2 v příštích dvou týdnech.

Zítra, tj. 19.4. v čase od 2 do 4 hodin bude na KPES probíhat přednáška Dr. Michaela Romancova, organizovaná PESUPem. Navštivte ji povinně, je to pro vás jedinečná příležitost poslechnout si názory odborníka na ruskou zahraniční politiku a politického geografa.

Semináře zítra neproběhnou.

Dále si prosím poznamenejte:

- Plánovaná přednáška na rozvojovou problematiku (tento pátek) neproběhne z důvodu dlouhodobé nemoci hostující lektorky. Tím se také mění plán seminářů příští středu (26.4.)

Středa 26.4. proběhne následovně:

- od 15:00 30-minutový test z historie (ptáme se na fakta rozebíraná v monografiích profesora Nálevky; nelepší mohou získat zápočet - vizte sylabus)

- v seminářích budete diskutovat test a historii 20. století. Příprava z knih prof. Nálevky je více než doporučná.

Poslední doporučenou akcí k navštívění bude na stránkách KPES brzy aivzoaná přednáška irského velvyslance, která se bude konat ve čtvrtek 27.4. odpoledne. Velmi doporučujeme.

Děkujeme všem za spolupráci a pochopení změn, které v rozvrhu kurzu děláme.

mž, hm, ič