Veletrh pracovních příležitostí

Datum vložení: 01.03.2013

Autor: Ivana Grenová

AIESEC Česká republika pořádá 21. ročník veletrhu pracovních příležitostí, který je svou formou a provedením zcela unikátní. Poskytuje živý kontakt se zaměstnavateli a skutečný náhled na jejich možné působení ve firmě.

Career Days se uskuteční v Praze v prostorech Corinthia Hotel Prague ve dnech 7. - 8. března 2013, kde se představí více než 20 špičkových firem. Očekávaná účast je 1 450 návštěvníků, a to z řad studentů posledních ročníků a čerstvých absolventů vysokých škol. Novinkou tohoto ročníku jsou virtuální Career Days, které jsou oficiální součástí programu a proběhnou dva dny před samotným veletrhem, tedy 5. – 6. března 2013 v prostředí Adobe Connect. Cílem je lépe připravit studenty na osobní setkání se zástupci firem.

Pro účastníky dvou denního programu jsou připravena osobní setkání a tréninky vedené přímo HR manažery daných firem a doprovodná konference s více než 15 řečníky, která je rozdělena na dva panely „osobní rozvoj a trh práce“. Setkání s firmami probíhá přibližně 50 minut a má omezený počet účastníků, což zajišťuje mnohem více osobní přístup. Tréninky probíhají taky v malém kruhu účastníků a jsou zaměřeny na soft skills, jako například asertivní jednání, time management, osobní branding apod.

Vstupenky na akci bude možné zakoupit na webových stránkách Career Days od začátku prosince 2012 do 7. března nebo přímo na místě v hotelu Corinthia.

A navíc? Sleva 50% na jízdenku s ČD!

Událost je pořádána pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva práce a sociálních věcí.

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Působí ve více než 110 zemích a sdružuje přes 80 000 vysokoškolských studentů. AIESEC se zaměřuje na rozvoj mladých lidí, pomáhá jim získávat pracovní zkušenosti a v neposlední řadě poskytuje nadstandardní vzdělání jak pro své členy, tak pro vysokoškolské a středoškolské studenty.

www.careerdays.cz