Summer School in Atlantic and Continental Approaches to Energy Security

Datum vložení: 25.03.2013

Autor: Doc. Daniel Marek Ph.D., M.A.

Atlantic and Continental Approaches to Energy Security
Summer School, Telc, Czech Republic, August 3-10, 2013
www.summer-school.cz

Prestizni mezinarodni letni skola Katedry mezinarodnich vztahu a  evropskych studii FSS MU pripravovana ve spolupraci s Mezinarodnim  politologickym ustavem, spolecnosti 50Hertz Transmission GmbH,  spolecnosti CEZ, a.s. a ambasadou USA v Praze nese nazev "Atlantic and  Continental Approaches to Energy Security" a zabyva se srovnanim  energetickych politik USA a EU, a to na konkretnich pripadech (jaderna  energetika, fosilni paliva, OZE, klimaticka zmena apod.). Probehne ve  dnech 3. - 10. srpna 2013 v Univerzitnim centru v Telci.

Na letni skole prednasi spicky ve svych oborech, ze zahranicnich  lektoru je to napr. John Banks (The Brookings Institution, USA),  Arunas Molis (NATO Energy Security Centre of Excellence, Litva) ci  Silvia Haufe (50Hertz Transmission GmbH, SRN). Mezi domacimi lektory najdete mj. pani Danu Drabovou (SUJB), Vaclava Bartusku (MZV), Petra  Zavodskeho ci Ivu Kubanovou (oba CEZ, a.s.).

Kompletni informace o programu, prednasejicich, poplatcich a procesu  prihlaseni naleznete na internetove adrese
www.summer-school.cz.