Nabídka kurz Academic Writing

Datum vložení: 25.03.2013

Autor: Ivana Grenová

Jedinečná příležitost naučit se psát odborné texty v anglickém jazyce

Celofakultní projekt UPlift nabízí studentům všech ročníků a oborů na FF UP kurz Academic Writing. Žádné kredity zadarmo, poctivá a KVALITNÍ práce na zdokonalení Vašich dovedností při psaní odborných článků, čtení a porozumění odborným textům různých žánrů v angličtině. Kurz je vedený zkušenými lektory. V jediném týdnu od 27. 5. do 31. 5. 2013 získáte více informací a dovedností než za celý semestr. Jedinou podmínkou je jazyková znalost angličtiny alespoň na úrovni B1. Jestliže si nejste svou úrovní jistí, poskytneme Vám individuální konzultaci. V případě zájmu pište do 12. 5. 2013 na adresu dana.hellova@upol.cz, kde uveďte Váš obor, ročník a odhadovanou úroveň. Více o kurzu naleznete ve STAGu pod zkratkou FIF/AW1 nebo na stránkách www.uplift.upol.cz.