Možnost stáže v Centre For European Policy Studies

Datum vložení: 05.09.2013

Autor: Mgr. Hynek Melichar

Vážení a milí studenti,

oddělení komunikace a korporátních vztahů prestižního bruselského think tanku Centre For European Policy Studies exkluzivně nabízí místo stážisty studentům bakalářského i magisterského programu. Není to sice stáž úplně "politologická", čemuž odpovídají i některé požadavky, v každém případě se jedná o cennou pracovní zkušenost a možnost získat velmi zajímavé kontakty. Standardně je o stáže v CEPS velký zájem mezi studenty z celé Evropy, kteří musí projít konkurečním výběrovým řízením. V tomto případě je stáž nabízena exkluzivně studentům UP. Stáž by byla realizována a financována v rámci celouniverzitního projektu ESF Vytvoření systému řízení kvality zahraničních pracovních stáží studentů UP. Student tedy získá pro realizaci stáže stipendium.

Bližší informace zde.

Organizací stanovený deadline pro přihlášení je bohužel značně šibeniční, a to do pondělka 9. 9. (budu s nimi ještě jednat o možnosti prodloužení). Samotná stáž by však započala až v březnu 2014. Vyjednat pracovní stáž v podobně prestižní instituci nebylo jednoduché, proto, splňujete-li požadavky s podáváním přihlášek, prosím, neotálejte. V případě, že stáž úspěšně absolvuje některý z našich studentů, otevřou se nám v CEPS možnosti dalších (a oborově ještě relevantnějších) stáží.

V případě zájmu podávejte přihlášky přes webovou aplikaci intlag.upol.cz, kam se přihlašujete stejnými údaji jako do Portálu UP.

zdraví

Hynek Melichar