Podzimní škola diplomacie - pro studenty magisterského studia

Datum vložení: 13.09.2013

Autor: Mgr. Marie Nálepová

Milí studenti,

Profesně poradenské centrum FF UP v rámci projektu Systemizované odborné praxe pořádá v říjnu na naší katedře Podzimní školu diplomacie, kde se budete moc setkat s odborníky z diplomatické praxe a získat jak teoretický, tak praktický náhled do života a práce českých diplomatů.

Pozvání na čtyři workshopy přijali JUDr. Věra Jeřábková, CSc., ředitelka Diplomatické akademie MZV ČR,  Ing. Jan Bondy, ředitel odboru veřejné diplomacie, Mgr. Ivo Losman, Vedoucí konzulárního a ekonomického úseku Velvyslanectví ČR v Irsku, a Mgr. Tereza Nedorostková, studentka Diplomatické akademie MZV ČR.

Workshopy se uskuteční vždy ve čtvrtek od 13 h v učebně 127 (katedra Filozofie, pod naší 224). První workshop povede 10. října Jan Bondy a poslední paní ředitelka Jeřábková. Přesný termín jejího workshopu bude ještě upřesněn.

Při účastni na minimálně třech workshopech získáte také kredity v rámci sociologické praxe.

Workshopy jsou primárně určeny pro studenty navazujícího studia, kteří se mi mohou hlásit do pátku 20. záři na adresu marie.nalepova@upol.cz. Pokud kapacita nebude naplněna, dostanou možnost se workshopů účastnit i studenti bakalářského studia.

Marie Nálepová