Poslední šance - účast ve volebních komisích a ve výzkumu

Datum vložení: 06.10.2013

Autor: Doc. PhDr. Tomáš Lebeda Ph.D.

Vážení studenti,

pokud ještě uvažujete o účasti v okrskových volebních komisích a zapojením se do našeho výzkumného projektu, máte v těchto dnech poslední možnost. Kromě obecních úřadů je možné oslovit i politické strany – např. Česká pirátská strana má na webu přímo formulář pro zájemce o členství v OVK za tuto stranu: https://www.pirati.cz/volby2013/ovk. Některé další strany, zejména s menší členskou základnou, ještě stále hledají své zástupce do OVK. Můžete zkusit oslovit např. TOP09, Stranu Zelených, případně podle sympatií jakýkoliv z menších subjektů kandidujících v těchto volbách. Obracejte se na okresní či krajské tajemníky (manažery) stran, kteří Vám podají nejlepší informace. Kontakty najdete na webových stránkách jednotlivých subjektů.

Školení pozorovatelů z naší strany proběhne až v týdnu před volbami, tudíž ještě stále uvítáme každého zájemce o pomoc s naším výzkumem.

Tomáš Lebeda, David Dohnal