X. Brněnské politologické sympozium

Datum vložení: 24.03.2014

Autor: Ivana Grenová

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás jménem Mezinárodního politologického ústavu (Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity), Konrad-Adenauer-Stiftung (Zastoupení v ČR) a Lidových novin pozvat na X. ročník Brněnského politologického symposia, které proběhne dne 3. dubna 2014 na půdě FSS MU v Brně.

Konference bude rozdělena do šesti panelů, v jejichž rámci přední odborníci z oboru politologie a sociologie, stejně jako profesionálové z praxe budou hovořit na téma krize českého stranického systému, voleb a volebních systémů, klientelistické demokracie či stavu demokracie a politické gramotnosti v České republice.

Na účastníky čeká nabitý celodenní program, bohatý raut a prvních 150 registrovaných odměníme publikací z produkce Mezinárodní politologického ústavu.

Účast přislíbili např. Seán Hanley (UCL School of Slavonic and East European Studies, Londýn), Vladimíra Dvořáková (Vysoká škola ekonomická, Praha), Ladislav Cabada (Metropolitní univerzita Praha), Andrew Lawrence Roberts (Princeton University) a řada dalších.

Přednášky proběhnou v českém a anglickém jazyce.

Aktuální informace a podrobný program naleznete na www.iips.cz.

Zájemce prosíme, aby se registrovali na adrese http://www.iips.cz/cz/konference/10-brnenske-politologicke-sympozium/

Kdy: 3. dubna 2014

Kde: Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity, Joštova 10, Brno

Těšíme se na Vaši účast! S přáním hezkého dne za organizační tým konference