Konference Mosty mezi teorií a praxí

Datum vložení: 05.04.2014

Autor: Mgr. Aleš Kudrnáč

Srdečně všechny zveme na konferenci Mosty mezi teorií a praxí. Konference, jenž je zaměřena na spolupráci UP s podnikatelským, veřejným a neziskovým sektorem,a jejímž zastřešujícím tématem bude význam praxe pro studenty vysokých škol, se uskuteční v hotelu Flóra (Krapkova 439/34, Olomouc) v úterý 15.4.2014 v čase 9-16:30.

Ze zahraničních hostů se dostaví: Michaela Thiel (Universität Würzburg), MProf Sandra Wilson (Master Coach, St. Andrews, UK), Dr David Devins (Leeds Metropolitan University).

Z českých hostů pozvání přijali například: Tomáš Lebeda, Pavel Šaradín, Ondřej Liška (SZ), Ivan Gabal (KDU-ČSL), Jaroslav Poláček (TOP 09).

Během konference budete mít možnost se zúčastnit workshopu "How to have a Coaching Conversation", který povede MProf Sandr Wilson.

Více o konferenci a její podrobný program naleznete zde. Pro návštěvu je z důvodu zajištění rautu nutná registrace. Registrační formulář naleznete na následující adrese.
Těšíme se na setkání,
organizační tým Youngpower