Pozvánka na seminář "Asistentský pobyt Comenius"

Datum vložení: 27.11.2012

Autor: Ivana Grenová

Budoucí učitele, studenty i čerstvé absolventy, zveme na seminář, kde se dozví o možnosti získat odbornou praxi v zahraničí. Seminář povede Dominika Masopustová z Národní agentury pro evropské vzdělávací programy.

Kdy a kde?
29. 11. 2012 ve 14:30 – 16:00 v aule Filosofické fakulty (Křížkovského 10)
Asistentský pobyt Comenius umožňuje budoucím učitelům pracovat po dobu 3 až 10 měsíců v zahraniční škole a získat tak praktické dovednosti ve výuce, zlepšit si znalosti cizích jazyků, informovat se o jiných evropských zemích a jejich vzdělávacích systémech.
Comenius se týká studentů či čerstvých absolventů VŠ (oborů vedoucích k učitelské kvalifikaci).

Podrobné informace naleznete na www.naep.cz/comenius Kontaktní osoba (DZS/NAEP): Ing. Dominika Masopustová – dominika.masopustova@naep.cz
Kontaktní osoba (FF UP): Mgr. Petra Schneiderová – p.schneiderova@upol.cz